Listopad 2006

Černí andělé apod. VII.

18. listopadu 2006 v 11:13 | Death Girl |  Obrázky
Mňam...... :-)

Černí andělé apod. VI.

18. listopadu 2006 v 11:07 | Death Girl |  Obrázky
Červená karkulko-POZOR!!! :-)
Fůůůůůůůůůůůůůůj.....to je nechutný,co??? :-)
Tak to je mazec.......hustý :-)

Černí andělé apod. V.

18. listopadu 2006 v 10:52 | Death Girl |  Obrázky
To asi bolelo co?
To je fakt nechutný!
Taky bych chtěla mít takové vlasy.......

Gothické obrázky - kreslené

18. listopadu 2006 v 10:13 | Death Girl |  Obrázky

Bez Tebe...

16. listopadu 2006 v 19:22
Četla jsem knihu, byla o dívce.
Ta dívka trpěla!
Tak jako já.
Víš proč???
Byla zamilovaná.
Tak moc, jako já jsem do tebe.
Ona ho milovala, ale míň než já miluju tebe!!!
Chtěla být jen s ním.
Pořád, jako chci být já s tebou.
On ji nechtěl.
Tak, jako ty nechceš mě!!!!!
A přece jen ta kniha není o mě.
Víš proč???
Nakonec si padnou do náruče, ale já zůstanu bez Tebe...
Miluji Tě:
Italsky: Ti amo!
Španělsky: Te quiero!
Až se mě jednou zeptáš,
koho mám radši jestli Tebe nebo svůj život,
odpovím, svůj život
a ty se otočíš a odejdeš,
aniž bys věděl,
že můj život jsi ty!
Láska neotáčí světem.
Láska je to kvůli čemu stojí za to se na tom kolotoči svést....!

Píseň Goodbye For Now

12. listopadu 2006 v 19:16 | Death Girl |  P.O.D.
P.O.D. - Goodbye For Now

Píseň Beware

11. listopadu 2006 v 17:52 | Death Girl |  TAMOTO
TAMOTO - Beware

Písně z alba Fallen

11. listopadu 2006 v 17:34 | Death Girl |  Evanescence
Evanescence - My Immortal
Evanescence - Going Under
Evanescence - Bring me to life

Písně s Tarjou

11. listopadu 2006 v 17:07 | Death Girl |  Nightwish
Nightwish - Wish I had an angel
Nightwish - Nemo

Písně - LaFee

11. listopadu 2006 v 16:34 | Death Girl |  La Fee
La Fee - Virus
La Fee - Prinzesschen
La Fee - Was ist das
La Fee - Mitternacht


Obrázky TAMOTO

11. listopadu 2006 v 16:31 | Death Girl |  TAMOTO

TAMOTO

11. listopadu 2006 v 15:40 | Death Girl |  TAMOTO
Hudební projekt bubeníka slavné německé kapely GUANO APES Dennise Poschwatta. O Guano Apes jste si hodně psali, ale už jsme to nestihli a kapela se, jak víte, rozpadla. Nicméně její bubeník se rozhodl vyměnit bicí za kytaru a mikrofon a dobýt svět se svým novým projektem zvaným "Tamoto". Ostatních nástrojů se chopili další bývalí členové Guano Apes a vznikla debutová deska s názvem "Clemenza". A my se tak se všemi mužskými členy Guano Apes setkáme na Masters Of Rock!

Smrtky

10. listopadu 2006 v 19:13 | Death Girl |  Obrázky

Srdíčka

10. listopadu 2006 v 13:14 | Death Girl |  Obrázky

Černí andělé apod. IV.

10. listopadu 2006 v 12:46 | Death Girl |  Obrázky

Černí andělé apod. III.

10. listopadu 2006 v 12:37 | Death Girl |  Obrázky

Černí andělé apod. II.

10. listopadu 2006 v 12:25 | Death Girl |  Obrázky
Všechno krásný jednou končí!!!

Černí andělé apod.

10. listopadu 2006 v 12:13 | Death Girl |  Obrázky
¨
I kluci pláčou... :-(

Obrázky suuuuper autíček

9. listopadu 2006 v 20:24 | Death Girl

Punk

9. listopadu 2006 v 20:01 | Death Girl

Punk

Anglicky toto slovo znamená nesmysl, výtržník. Toto označení se používalo pro nekvalitní hudbu. Punk jako hnutí vznikal postupně, přesto za jeho vznik bývá zpravidla označován rok 1976. Především v Anglii tento styl nebyl chápán pouze jako hudební záležitost, ale i jako věc životního stylu. Punkeři se pak programově stavěli proti společnosti a propagovali protikladný životní styl, kdy kritizovali především přetvářku a "honbu za penězi". Tento životní styl během krátké doby vedl k určité pasivitě a s hnutím se často šířily drogy. Stěžejním heslem punku je No Future! - žádná budoucnost. Toto heslo lze za určitých okolností považovat za zlidovělou verzi teorie bodu Omega, se kterou ve 20. století přišel jezuitský teolog Teillhard de Chardin. Ze strany vyznavačů punku se lze často setkat s tvrzením, že základem punku je provokace

Hudba a tanec

Hudebně se punk vrátil k počátkům rocku, tzn. využívání jednoduché melodie zpravidla o třech akordech, v extrémních případech i pouze dvou, akordů a ostrému, většinou satirickému textu. Punková hudba stojí především na textech písní, mají za účel poukazovat na současné problémy doby tak zvaným přímým rychlým a úderným nakopáváním. Za počátek punkového hnutí se často považuje působení skupin Sex Pistols, kterou velice paradoxně svými komerčními myšlenkami proslavil Malcom McLarren, The Clash a Ramones. Ve skutečnosti se o podobný styl již asi o deset let dříve pokoušela řada jiných skupin, např. Stooges či Velvet Underground, které se s ním ovšem neprosadily.
V bývalém východním bloku patřila punková hudba mezi zakázané proudy, přesto i zde vznikala řada skupin, které ji napodobovaly (např. HNF, FPB). Po pádu komunismu se tento hudební a životní styl začal prosazovat i zde.
S punkovou hudbou je spojen i speciální chaotický tanec - pogo, který vyšel z klasického poskakování na místě. Účastníci tohoto tance se snažili dopadnout vždy zpět na místo, odkud vyskočili. S nadsázkou by se dalo říci, že se pogo se tančí na každém koncertu popové kapely. V dnešní době pogo tanec nemá určená přesná pravidla. Uplatňuje se při něm prudké kývání hlavou, máchání rukama, skákání v rytmu bicích (nebo i mimo rytmus) a zběsilá interakce s ostatními tanečníky. Neodmyslitelné je i zdvihání většinou pravé ruky sevřené v pěst ozdobenéstahovákem.

Punk a móda

Hlavním cílem oblékání příslušníků punkového hnutí bylo od počátku především šokovat ostatní. V počátcích u mnoha punkových skupin proto najdeme svastiky (obrácenou svastiku používali nacisté jako hákový kříž). Později, když se punk dostal do pozice odpůrcůfašismu, četní členové toto chování omlouvali tím, že cílem bylo pouze šokovat, mnozí odborníci se ale domnívají, že se jednalo o jistý souhlas s některými rasistickými myšlenkami.
Brzy se vyvinul jiný styl oblékání, jehož vyznavači chodili oblečeni ve špinavých, roztrhaných jeansech a v triku s nášivkou nějaké populární punkové skupiny (velmi často The Exploited či Sex Pistols). Velmi častým doplňkem byla bunda křivák a boty kanady. Vše bylo doplněno velkým množstvím spínacích špendlíků. Punková móda vyvinula i speciální účesy - kohouta (číro, píla), bodliny nebo rozcuchané vlasy.
V průběhu 90. let 20. století došlo k rozvoji subkultur a hudebních stylů ovlivněných punk rockem. V souvislosti s tím došlo i k uvolnění vztahu mezi hudební a módní stránkou subkultury - jinými slovy, každý se chová svobodně, a poslech nejrůznějších hudebních směrů vycházejících z punk rocku už není tak často spojován s nějakým konkrétním image nebo stylem oblékání.

Punk a módní prvky obleku

Punkeři jsou specifický svojí části oděvu. Každá jeho část má pro punkery nějaký smysl nebo hluboký ideologický význam. Prvky na jejich oblečení nejsou bezúčelné a většinou na něco poukazují.

Číro = identitický znak s nímž se většina punkerů ztotožňuje má významů hned několik. Kromě již výše zmiňovaného šokovat, byl jeho první význam odlišit se od hnutí skniheads, kteří měli hlavu vyholenou úplně. Číro má být také přirováním k životu Idiánů a jejich bezstarostného životu po svém před příchodem moderní civilizace.
Obojek = u některých vyznavačů punku lze spatřit jako módní doplněk obojek na krku většinou ozdobený kovovými hroty, či jinými specifickým ornamenty pro tento styl. Má být symbolem poukázání na otroctví společnosti všech státních zřízení a sytémů bez vůle občanů se rozhodnout, bez toho aniž by za ně museli rozhodovat jiní. Ať už se jednalo o formu otroctví, monarchie, republiky, fundamentlismu, fašismu nebo demokracie.
Roztrahné triko a jeanse = mají za účel provokovat v lidech myšlenku, aby je neposuzovali podle stylu oblékání. Přinutit je zamyslet se, zda charakter člověka utváří jeho duševno nebo jeho zevnějšek.
Dnes se objevuje stále víc lidí, kteří berou punk jen jako módu a ne jako styl života. Poukazují tím například na tzv. šampony, kteří si na hlavě gelují "číro" (což vlastně ani číro není). Pravé číro je jeden jediný "pruh" vlasů na hlavě, zbytek hlavy je vyholen. Pravé číro tudíž není například to, co je vidět na obrázku k tomuto článku.

Punk a jeho podstata

Většina názorových proudů včetně módy a stylu oblékání pro punk pocházela od členu hnutí skupiny skinheads. S hodně velkou nadsázkou by se dalo říci, že skinheads jsou otci punkerů. Odtud si ponechali těžké boty, tzv. glády, a vystupování proti modernizaci společnosti, touze po penězích a proti amorálním duševním hodnotám. Nesouhlasili však s jednou ideologickou myšlenkou hnutí skinheads, a to vyzdvihnout jenom část rasově evropsky orientovaných spoluobčanů. Punkeři nerozlišovali druh vyznání, národnost, místo původu, pracovní zařazení ani barvu kůže. Potřebovali se ale nějak odlišit od výchozí skupiny, čehož dosáhli právě vytvořením pruhu uprostřed hlavy tzv. číra.

Punk dnes

Punk od jeho vzniku až po dnešní dobu by se dal označit za utopický idelogický směr. Jeho myšlenka vzhledem k pokrokru techniky, modernizaci všech vědeckých odvětví je nerealizovatelná. Nicméně stále u některých punkerů zůstává přesvědčení, že je to v jejich silách a lidstvo by mělo myslet daleko do budoucna, hlavně na sebe a důležité přírodní i nerostné zdroje, které jsou součástí jejich života, tyto zachránit a chránit dříve než lidstvo zahubí samo sebe. (To je také důvod proč se v textech ostře vystupuje proti globalizaci, ziskům nadnárodních společností a vědeckému i technickému pokroku).