Prosinec 2006

Kontakty na mě

31. prosince 2006 v 22:55 | Death Girl
Mno....pokud mi chcete napsat, tak můžete bud na E-MAIL- DeathGirl666@seznam.cz a nebo na ICQ- 372-115-052. Pokud Vás líp poznám, tak pak Vám dám i či´íslo na mobil možná :-) ...tak mi sem pls pište dííííííííík
S láskou Vaše Death Girl :-*

Když příjdem o kamaráda!!!

31. prosince 2006 v 14:02 | Death Girl
Nevim, jak začít je to něco hrozného, když nemáta kamarády a když konečně najdete partu super lidí a máte je rádi, tak se Vám ta parta začne rozpadat.Měla jsem super lidi.Ta naše parta stála za to jenže jsme začali vsichni dospívát a každý měl nějaké problemy o kterých se nechtěl zminovat ani Nám!!!Bylo to vše na pí*u!Pak se nám do toho začal míchat chlast,cíga,tráva a pomalu začali i tvrdší drogy.Bylo to fakt hrozný! viz.Láska bolí (rubrika).Nechtěla jsem si to přiznat, že vše jde do hov*n a dělala jsem, že se nic neděje!Asi jsem to nejspíš nechtěla vidět.To víte malej prd jsem byla mohlo mi být tak kolem 10let. Já jsem se rozešla s jedním klukem co byl v partě a on začal fetovat.Radši jsem vypadla stačilo, že jsem kouřila, a tak trochu i pila :-/ Nechtěla jsem začít i fetovat :-( Tak jsme odešla s lidma, co si to mysleli taky jsme utvořili jendu partu a zbytek druhou partu.Bylo to hrozné, když jsme vídávali,jak je třeba vyhazujou ze školy apod., ale nemohli jsme s tim nic dělat. Oni sami dobrovolně si vybrali tuto cestu!Po několika měsících mi zavolali, že se káma předávkoval jednou drogou a je v nemocnici.Okamžitě jsme za ním jela, ale pár minut před mým odjezdem umřel :_-( Snažila jsme se to zvládat,ale bylo to těžký.Jediý, kdo mě z toho skoro úplně vysekal byla moji nynější kamarádi! Mám je moc ráda.Jsem ráda, že je mám.Bez nich bych byla asi v bohnicích, protže bych to nezvládla. Tímto bych jim zároven chtela moc poděkovat a říct, že ted když jsme z toho skoro venku jsem tu já pro ně, takže když se bude něco dít.Jsem tu pro vás.Kdykoliv,kdekoliv a kdokoliv s kámošů!!!!!!!!!!Doufám, že si to vemete k srdíčku a kdyby něco, tak řeknete.Mám vás mooooooooooc ráda a nechchi přijít i o Vás.To bych už vážně nepřežila :-*
I když moje jedna kamarádka mi ted mizí před očima a já nevim, jak ji mohu pomoct.Nechci se s ním o tom bavit, abych ji to nepřipomínala. Jsem ráda, když ji apson mohu rozesmát, když ji vidim se smát,ale třeba to je plany poplach to doufam, protže nehchci přijít o další zpřízněnou duši :_-(
Píši to jsem proto abyste věděli že pokud něco takovýdle ho prožíváte, tak se toho neděste a bavte se jako, že nic já vim moc to nepůjde ale toho člověka nesmíte děsit! Snažte, aby na to co nejmin myslel.Nějak ho zabavit to je ta nej věc co pro něj můžete udělat.Už nevim, jak jinka bych Vám mohla pomoci snad jen držet pěsti a Vy mějte silnou víru! A držte se!
S láskou Vaše Death Girl :-*

Co Vám tu chybí?!

27. prosince 2006 v 13:16 | Death Girl |  Ankety

Samota

25. prosince 2006 v 20:44 Obrázky

???....sami posuďťe :-D

23. prosince 2006 v 20:23 | ???
Když tuhle SMS vymažeš, chceš mě, když si ji uložíš, miluješ mě. Nebo ji budeš ignorovat? Tak to mě přímozbožnuješ! A když odepíšeš budeme se spolu milovat, tak jak se rozhodnes?!
Poslední průzkům jedné telefonní agentury prokázal, že 90% mužů udává jako pin svého penisu s presnosti na 3 desetinná čísla. Jaký je váš pin???
I čokoláda je sladká, ale sex nekazí zuby!!!
Nezlob se, Miláčku, ale musim končit, protože celou dobu, co si s tebou píši, mi stojí......................................................................PRÁCE!!!
Bylo to poprvé, slíbil mi, že bude něžný, ale bolelo to. Když jsem uviděla krev, vykřikla jsem. Vytáhl ho a ukázal mi ho. Muj prvni vytržený zub!!!
Když ráno vstanu, vrhnu se na tebe a samou laskou te celeho snim..........................................................ty můj rohlíku se sýrem!!!

Ftipné

23. prosince 2006 v 20:06 | ???
Chybí ti..................................něco..................................něco super........................................MOZEK!!!
Pomozte prosím vymítit smrt z našich silnic! Jezděte po chodníku! Policie ČR
Bůh stvořil muže, a pak řekl, že to dokáže znovu a líp a stvořil ženu......
Neříkej hop, ani když už přeskočíš. Nejdřív se podívej do čeho jsi přistál!
Kuk! Co na mě tak blbě vejráš? To jsem přece já, tvůj mobil! Jenom jsem chtel na chvilku z tý tvý smradlavý kapsy ven, tak dík.
Dobrý den, egyptský památkový úřád sbírá vykopávky. Přivedte starýho před dům a vyčkejte na sběrbý vůz.

Citáty a výroky

22. prosince 2006 v 19:48 Citáty a výroky
* Nejméně se smrti bojí ti, jejichž život stojí za nejvíc.
* Žena, která chce odmítnout, řekne jen ne.
Žena, která vysvětluje, chce být přesvědčena.
* Žena je jako květina. Opravdoví muž o ní pečuje, opěvují krásu, bojí se jí i dotknou, aby se nerozplynula… A potom příjde nějaký osel a sežere jí.
* Milovat znamená ve štěstí druhého nacházet štěstí vlastní...
* Od lásky k nenávisti je jen krůček.
* Přátelství je láska bez sexu.
* Šťastným lze být i v oáze na Sahaře, má - li člověk přátele. Naopak nevěřím, že by známý umělec nebo velký státník mohl být šťasten, nemá - li vedle sebe alespoň jednu bytost, před níž může sejmout masku. "Jsem stále sám." řekl mi jeden proslulý člověk, obklopený hejnem obdivovatelů.
* Mnoho lidí se zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí.
* Tvou bolest nářek nezhojí, jen prozradí.
* Není nebezpečných žen, jsou jen slabí muži.
* Je lepší shořet než vyhasnout.
* Kdo dokáže z celé duše nenávidět, dokáže i z celé duše milovat a naopak.
* Život je krátký, samozřejmě, ale v poměru k čemu?
* Proč být jako ostatní, když šílenství je tak osvobozující.
* Víš jaké to je být milován smrtí? Víš jaké to je, když smrt zná tvé jméno?

Výroky

20. prosince 2006 v 17:27 | lidi |  Citáty a výroky
,, Každý z nás je jiný, každý má svůj styl. A já si prostě myslím, že táto zkurvená populace je celá na hovno! Prosím Vás, neodsuzujte mě za to, co jsem udělal... Každý má svoje nervy a můj život je na hovno! Neplačte za mnou ti, kteří jste mě měli někdy rádi.... Ja Vás mám též velmi rád!"
"Je lepší být nenáviděn takový jaký jsi než být milován takový jaký nejsi"
" Berou mě jako ufňukaného, vypatlaného schizofrenika, který se chce zabit. "
''Nemodlím se k ďáblu, protože kdyby existoval,modlil by se on ke mně."
"Jsem jako vzteklý Santa Claus - ti kteří stáli proti mně, žádne dárečky nedostali."
"Současná muzika je matná, bledá, neškodná a stupidní."
"Moje show je něco jako cirkus - je v ní napětí vzrušenía strach."
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediné mě může zachránit od toho, aby jsem si ,ustřelil palici,." (hm...nějak mu to nevyšlo!)

Anketa!!!

20. prosince 2006 v 16:56 | Death Girl

Copak říkáte na můj blog???

20. prosince 2006 v 14:02 | Death Girl |  Ankety

Obrazky

17. prosince 2006 v 19:55 | Death Girl + Google |  H.I.M.
Rzarblade Romance...


Iron Maiden - písně

17. prosince 2006 v 19:44 | Death Girl |  Iron Maiden
Obrázky EMO boys

17. prosince 2006 v 16:12 | Google :-)))

Růžičky

17. prosince 2006 v 15:59 | Google :-))) |  Obrázky

Kamarádství

17. prosince 2006 v 15:54 | Death Girl
Je to štěstí,
je to život.
A štěstí a život se rovná
KAMARÁDSTVÍ.
Je dobré mít partu super lidí,
kteří pomohou, poradí a jsou při tobě.
Nenudit se a být s Váma,
je pro mě život.
Dalo mi dobu, než jsem na to přišla.
Naše parta je jeden velký, krásný človíček.
Stojí me při sobě a když jednu něco trápí,
ttrápí nás to všechny.
Naše motto zní : JEDEN ZA VŠECHNY-VŠICHNI ZA JEDNOHO!!!!!

Vánoční a novoroční SMS

17. prosince 2006 v 15:27 | Death Girl
Za okny sype se sněhu jak kráva, záclony provoní fernet a tráva. Vánoční koledy zpívají andělé, sjetej jak hovado už mě nic nesere!
  • Žádám Vás o odřezání spodních větvích na Vašem stromečku, abych si neodřel prdelku, až Vám pod něj příjdu nasrat.................................Ježíšek
  • Vánoční idylka krásná se zdála v cestě mi bohužel hospůdka stála. Jsme národ veselý, berte to žertem, u kamen čekal mně Mikuláš s Čertem.
  • Veselé vánoční chvíle při kradení smrčku, smažení leklého kapra, průjmu z poslední porce salátu a mnoho štěstí v novém roce při zásahu petardou přeje........
  • Přiletěl k nám Ježíšek, měl poblitej kožíšek. Místo dárku odpadky, chce zůstat i na svátky ....... Nalitej jak mraky, pošlu ti ho taky!!!
  • Letí Ježíšek s nadílkou, vrtí přitom prdýlkou. Žízen prý má jako trám, letí, letí přímo k Vám. Pokud čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku. Krásné Vánoce....

Gothické obrázky

17. prosince 2006 v 12:11 | Death Girl + Google
Obrázky, co se týkají goth mám normálně v rubrice OBRÁZKY.................Gothické obrázky

I and my death world

17. prosince 2006 v 12:08 | Death Girl
Mno....tak tě tu hlavně vítám a jsem moc ráda, že jsi na mém death blogu :-) a s kým máš tu čest??? Tak jsem pubertak jako každý jiný, akorát se zajímám o tajemné věci......jmenuji se Kristýna a káma mi říkají Kikolka, Death Girl a nebo Kikina, Krista .....a taky debile apod. :-D ale u nich jsem si už zzvykla :-) ..ale pssssssst......mno a co dál.....tak poslouchám hlavně heavy metal ale i někdy rock, ale hevík je hevík. A skupiny tak pořádnej starej hevík jako třeba Iron Maiden, Judast Priest apod. a z new asi nej-Lordi, Mudvayne, Nightwish a jinak dál skupiny Evanescence, ale nepohrdnu ani Linkin Parkem, Kabáty a další super skupina co hraje gothic rock a to XIII.století :-* .........mno tak to bylo o hudbě atak ....mno jinka ráda chodím na hřbitovy a na opuštěná místa, kam nikdo nechodí..tady u nás proto, že se tam bojí ale nej je tam chodit v noci se psem a jěště když je boouřka :-) hustý .......a moje nej barva je černá na tu nedám dopustit a co fakt nesnášim tak ej růžová, dechovka a disco!!! Ale komu se to líbí, tak prosim je to ejho věc :-* ....mylsim že to by stačilo, kdo chce víc pokecta tak bud po e-mail a nebo an ICQ (viz. Kontakty na mě)...
S láskou vaše Death Girl :-*
Tento obrázek si dávám všude, protože se mi strašně líbí....nevim proč, ale prostě se mi strašně líbí......je to můj obrázek :-*

Písně z alba The Open Door

12. prosince 2006 v 19:54 | YouTube |  Evanescence