Leden 2007

Kamarádství na život a na smrt

29. ledna 2007 v 18:50 | Death Girl
Zrovna mám depku a poslouchám metalové a rockové ploužáky :-( .......víte, co je pro mě nejhorsi??? Když se moji nejblížší kámoši trápí ......a já?...................nemůžu nic udělat, strašně mě to sere!!! Nemám ráda, když se trápějí, mají depku a co já vim jěště.....prostě to fakt nesnášim.......chci vám kamarádi, ale nejen kamádi, ale i mý nejbližší a prostě lidi, které mám ráda :-* ...a mám vás doopravdy moc ráda, i když někdy to nedávám znát, tak je to opravdu tak.....jste pro me zivotem..nikoho jinýho nemám.... a vážím si vás jako přítelů a proto nechci aby jste se trápili :-* ....jen jsem chtela rict, ze pro vás jsem tu a vždycky..........vždy se můžete svěřit a když to bude v mých silách, tak pomůžu a nebo se o to aspon pokusim........i když jsem já v prdeli a mám depku, tak ale vždy se vám snažim pomoci, protože vy mi pomáháte též a mnohem víc, než si dovete představit :-* mám fakt moc ráda, tak plosím vás nezapomnte že žiju..............................a jsme tu pro vás, kdykoliv prijdte nechi vas videt se trápit fakt ne :-*
S láskou vaše Death Girl :-*

Obrázky ze Spiráli

28. ledna 2007 v 19:23 | Death Girl |  Kruh 2

Obrázky z Kruhu

28. ledna 2007 v 19:10 | Death Girl |  Kruh

Kruh 2 neboli Spirála

28. ledna 2007 v 18:48 | Death Girl |  Kruh 2
Příběh se odehrává šest měsíců po hrůzostrašných událostech, které rozpoutala videokazeta se zdánlivě nevinným obsahem. Hlavní aktérka prvního Kruhu, investigativní novinářka Rachel Kellerová (Naomi Watts) se synem Aidanem opustí Seattle a přestěhuje se do tichého městečka v Oregonu ve snaze zapomenout a začít nový život. Minulost se ale tak snadno odbýt nedá, zvlášť když v okolí dojde k několika podezřelým úmrtím a na místě činu policisté naleznou neoznačenou videokazetu. Rachel si uvědomuje, že pomstychtivá Samara se vrátila, aby znovu roztočila kruh nenávisti, teroru a smrti.
Každý, kdo se podívá na děsivé Samařino video, přesně za sedm dní zemře. "Nešťastná sedmička" pronásledovala i filmový štáb při natáčení, protože přesně týden po jeho zahájení zaplavila voda z prasklého potrubí kanceláře produkce a málem zničila dosavadní úsilí filmařů. Producenti Walter F. Parkes a Laurie MacDonald se angažováním Hideo Nakaty pokusili ozvláštnit pokračování Kruhu specifickými vizuálními postupy, kterými Nakata proslul nejen v rodném Japonsku. Jeho předností je nenápadnost, s jakou dokáže v divácích vyvolat strach. Banální a rutinní prvky všedního dne - zvonící telefon, otevřený vodovodní kohoutek dokáže do děje zapracovat tak, že všem divákům bez rozdílu nažene strach. V Kruhu 2 se snoubí tradiční asijské duchařské příběhy s technologií jednadvacátého století, čímž se příběh i způsob jeho zpracování výrazně liší od většiny hororů, které se v posledních letech objevily v kinech. Ať znáte žánr hororu sebelépe, na tohle nemůžete být připraveni.
S láskou vaše Death Girl .-*
P.S. Nebojte, ona z toho kompu nevyleze....doufam......taky vás mám ráda :-D :-*

Horor k popukání...Ring

27. ledna 2007 v 13:32 | Death Girl |  Kruh
Během týdne zemře za zvláštních okolností skupina teenagerů, která sledovala tajemné video. Jejich těla byla nalezena podivně zkroucená a jejich oči vypovídaly o tom, že viděli něco hrůzostrašného. Video se ve městě stane mýtem. Pozvolna ale neviditelná síla začne svým smrtícím prstem ukazovat na několik lidí, kteří nejsou schopni odolat své zvědavosti. Jednou z nich je cynická novinářka Reiko, která se brzy proti své vůli octne ve spirále nočních můr plných strachu z nespatřené všudypřítomné hrozby. Další ze strhujícíh hororů od dob filmu Vymítač ďálba plný nadpřirozena, které se dotkne každého nervu vašeho těla, je výtvorem zcela odlišného druhu. Kritikové ho nazvali jedním z nejděsivějších hororových filmů posledních let. Ring přináší tísnivou a napínavou atmosféru naplněnou nepřekonatelnou hrůzou a přesvědčivou přítomností nadpozemského zla.
S láskou vaše Death Girl :-*

Obrázky fajn aut!!!

27. ledna 2007 v 10:58 | Death Girl

Proč ......zrovna tunning .......

27. ledna 2007 v 10:52 | Death Girl
Asi se zase ptáte, proč je tu zase pro změnu rubrika tunning...???.....tak je tu proto, že já prostě miluju rychlý kola :-) já a adrenalin v autě,motorka, kamion apod. to je moje prostě.....díky tátoj, který jezdí s truckem :-* Neříkejte, že vám s e nelíbí, když rychle a zběsile :-D projíždíte dálnici a lidi si an vas ukazujou!!! A ty autíčka vylepšení mno prostě užas a tak jsem sem prdla i těch pár obrázků...........čučte(viz.obrázky v rubrice tunning)
S láskou vaše Death Girl :-*

Obrázky zvířátek :-)

27. ledna 2007 v 10:46 | Death Girl

Proč ....

27. ledna 2007 v 10:30 | Death Girl
Nejspíš se ptáte proč jsem dala na svůj blog zrovna rubriku se zvířaty....???.......Dala jsme to sem proto, že když máte depku, jdete si zakouřit, sebepoškodit se, vožrat se, zhulit se a všechny další možný věci (říkám to podle sebe), ale já už od mala mám radši zvířata dalo by se říct než lidi (teda kormě mých kámošů a pár členů rodiny). A když jsem měla problém šla jsme ven za zvířaty a s nima jsem si povídala :-) hrála si s nima. Jenže každý rostem, ted na ńe nemam ,uz tolik času a mrzí mě to. Ted ani na procházky ze psem nechodím a všimla jsme si, že mi ej hůř. Jen jsem chtela říct, že než s ejít opít, zhulit, pořezat apod. tak je lepší pobýt se zvířaty. Je jedno zdali to ej pes, kočka, kun či had. Zvíře jako zvíře. Oni to vycítí, že s vámi něco je a velice pomůžou. Tak jdete se projit, třeba v noci, ale vemte sebou toho psa. On bude rád, že může vypadnou ze zahrady či domu a vy jste rádi, že nejste sami a též jste na chvili vypadli z toho blázince. Klidne s nim jdete na hrbitov.
Ja jsem zvyklá, že když mě něco trápí, tak s euzávíranm do sebe, ale ted se vypovídávám svým nej kámošum a ......zvířatům. Já jsme moc ráda, že mam doma kočky a psa a ma možnost chodit ke koním. Přijdete na jiné myšlenky, když jste s nimi :-* Za to vám ručím
Někdy to zkuste! Vážně to pomáhá. Mně to alespon pomohlo. Aspon s eepokochejte temito obrázky, co tu mám, budu se snažit sem obrázky zvířat přidávat.
S láskou vaše Death Girl :-*
Bezstarostný život s pejskem..:-*Obrázky EMO girls

27. ledna 2007 v 10:06 | Death Girl

EMO styl

27. ledna 2007 v 9:59 | Death Girl
Mno tak abych vám popravdě řekla, tak já o EMO moc nevim, ale má káma je do nich uplne zažrana a pro me je to zajímavý styl, a proto si mylsim, že stojí za to, abych ho sem dala.............
Tento článek o EMO mě zaujal a stojí za to, aby tu byl.....zdroj na konci článku......
Uvodem bych chtěla říci, že tento článek ( nenapadá mě jiné lepší pojmenování tohoto smělého počinu ) je určen především dnešní ( české ) zmedializované mládeži, která s nadšením navštěvuje myspace a vampirefreaks, kde obdivuje profily sladkých hochů a dívek, kteří na ně ve svém pruhovaném triku, patkou přes obličej a s korály na krku smutně hledí se slzami v očích, které jim rozmazaly oční linky. Pokusím se těmto " emokids " vysvětlit, proč je nějaké " emo boy kissing boy " a devadesátiprocentní bisexualita naprostý nesmysl, a že to rozhodně nejsou nějaké typické rysy hudebního stylu - ema.
Ovšem ráda bych tento článek věnovala i lidem naprosto nezasvěceným, kteří vnímají emo pouze jako jakousi maškarádu, která si obutá do tenisek a prohrabujíc si své tmavé vlasy, pomalu vykračuje ulicemi.

Přemýšlela jsem, jak tento článek zkonstruuji. Nakonec jsem dospěla k názoru, že nejrozumější a nejpřehlednější bude hned ze začátku vysvětlit, co je to emo ( emocore ), kde se vzalo a k čemu je vlastně dobré….
Zapomeňte na všechno, co jste doposud o emu věděli. Hotovo? Můžeme začít.
Emocore se vyčlenilo někdy v osmdsátých letech z Hardcore punku….Emo je tedy svým způsobem punk ( opavdu je to tak, nekrutte hlavami :) ). Jaký je tedy rozdíl mezi punkem a emem? V emu nastala hlavní změna ve zpěvu - zpěvák chvílemi křičí, sténá, nebo naopak šeptá - prostě prožívá hudbu ( emoce ). Emo je subkultura! Uznává tedy jakýsi životní styl a názory. Chce ovlivnit společnost, aby se chovala etičtěji a hummáněji - hlavně potom vůči zvířatům a přírodě jako takové. Proto se zajímá o politiku, ekologii a morální zásady. A i proto je zde snaha stát se sXe ( SxE ), což znamená " straight edge " - žádné drogy, tabák, alkohol ( někdy třeba i kofein ) a hlavně být veganem či vegetariánem. Také je tu samozřejmě silný " kult " DIY ( nebo-li " Do It Yourself " ), který spočívá ve vyrábění si různého oblečení, doplnků a pod. různými technikami…. Prostě je to snaha být, co nejméně závislý na konzumní společnosti, což je v undergroundu vcelku předpokládaná záležitost. To by bylo zhruba k životnímu stylu ( který má své kořeny samozřejmě v HC ).

Co se týče kapel….to je poněkud složitější. Jisté je, že mezi první " průkopníky " patřili Rites Of Spring, Embrace, One Last Wish, Husker Du, Dag Nasty a další…. Linie pokračuje kapelami jako jsou: Moss Icon, Heroin, Indian Summer, Sunny Day Real Estate, Elliott a mnoho - opravdu mnoho dalších. Pak nastává " problém "…. Přichází rok 2000 a názory se rozcházejí. Jako kdyby se posluchači rozdělili na dvě skupiny - první, která vyznává " old school " a ( v jejích očích ) popovější novinky odmítá. A druhá, která nechává scénu růst a nabalovat na ni takové kapely jako jsou: Fall Out Boy, Finch, From Autumn to Ashes, From First to Last, Funeral for a Friend, Hawthorne Heights, Matchbook Romance, My Chemical Romance, Panic! At The Disco, Silverstein, Something Corporate, The Starting Line, Taking Back Sunday, The Used a plno dalších. Je pravda, že některé nynější kapely, které jsou označovány za emo už dávají spíše na image, prodej desek a hrají, protože je muzika prostě baví. Názory, které emo chtělo říci už byly řečeny kapelami v devadesátých a dřívějších letech.
Co se týče mě - možná Vás to upřímně nezajímá, ale když už si o prázdninách dávám tu práci a píši tenhle článek, tak Vám to prostě řeknu, at chcete, nebo nechcete :P . Tedy, co se týče mě, tak v tom mám jasno i nejasno. Jak bych to řekla, aby to nevyznělo, tak , jak to stejně vyzní….Prostě, když potkám člověka, který zná a poslouchá kapely, které se řadí do old school, tak z něho mám hned lepší pocit, než z člověka, který zná pouze ony popové ( ano, jsou populární ) " novinky ", které ještě ke všemu viděl na MTV. Mám zkušenost, že ten člověk, který se spíše zabývá těmi kořeny ví o subkultuře asi tak ( abych nelhala ) o sto procent víc, než onen druhý zmíněný, který se ( aby bylo dílo dokonáno ) hned prohlašuje za strašného " emaře " ( mimochodem výrazy jako: emař, emokid, emoboy, emogirl, emopes, emotužka a emotoaletní papír mi taky zrovna " nevoní " ) Ale také znám lidi, kteří poslouchají kapely bez rozdílu, i když si je uvědomují a působí na mě rozumným dojmem. Já osobně poslouchám z ema pouze to, co se mi líbí a to, co mě nějakým způsobem ( avšak né vizáží ) zaujme. Ale na nějaké nynější kapely jsem už vysloveně alergická, snažím se soustředit na ty " starší " kapely.
Tak, to bylo tak stručně k emocore….na tom přeci není nic špatného, ne? Myslím, že člověk, který předtím o emu nevěděl zhola nic nemá po přečtení těchto řádků důvod se o emu vyjadřovat s opovržením, nebo s posměchem.( A také bych pro ně touto větou ukončila své povídání a poprosila je, aby si pamatovali, že emocore je poze všechno to, co jsem zmínila výše a nic víc! Pokud tedy budou pokračovat ve čtení, chci je upozornit, že následující řečené věci nemají s emocore NIC společného ).
---------------------------------------------------------------
Ano, milé děti, ted se dostanu k Vám :)
Ještě jsem zapomněla na ony emokids, které jistě ted doufají v odpověd, proč jsem se v historii ema ani slovem nezmínila o patkách, černém laku na nehty, depresích, smutném pohledu do země, barevných korálech, nadmíře bisexuálních chlapců, namalovaných srdíčkách na rukou, růžových teniskách, plakajících dívkách i chlapcích, žiletkách, pruhovaných tričkách a tak dále, a tak dále………….
Víte proč jsem se o těchto věcech ani jednou a ani slůvkem nezmínila?
PROTOŽE JE TO NESMYSL! A NEMÁ TO S EMEM NIC SPOLEČNÉHO!.....
Ano, mé zlaté domnělé " emokids ", přesně proto :)
Och, je mi jasné, že někomu jsem ted dvěma větami zničila veškeré idee o světě, zbourala jsem vše, pro co dosud žil, ano, jsem zlá, zlá mjk! Ale jsem také pravdomluvnáJ…Ruku na srdce, ( máte ho přeci tak velké a oevřené, jistě to pro Vás nebude problém ), chcete žít pro nesmysl? Chcete žít pro pózu? Chcete být všem lidem, kteří uznávají emo pouze pro smích? Chcete, aby se o Vás natáčela posměšná videa? Chcete, aby si všichni, kdo o emu prozatím nic nevěděli díky Vám pomysleli ( a to zcela právem ), že emo je ta největší pí*ovina, kterou kdy ve svém dosavdním životě poznali? Aby se všichni od této skvělé muziky a jedinečného ( a podle mě i správného ) pohledu na svět odvrátili jenom proto, že poznali nějaké pozérské emokids?
Zamyslete se nad sebou. To, co považujete za " emo módu ", to není žádná emo móda, vždyt vůbec nikdo neví, kdo to vymyslel! Kde se to vzalo, nebo z čeho to vzešlo? V emu panuje DIY kultura, sami si běžte něco ušít, uplést, vyrobit a né honem rychle kupovat řadové výrobky.
A taky bych byla opravdu velice ráda, kdyby mi někdo vysvětlil, jak jste přišli na tu bisexualitu…..zanechám ted veškerých faktů a přinutím Vás, aby jste použili mozek a zamysleli se. Jak si to představujete? Vždyt podle toho, co prezentujete je téměř každý " emo " kluk bisexuální nebo gay. To znamená, že, když poslouchám emo, tak musím být bisexuální? Co je tohle za blbost?!Nebo to mám chápat tak, že každý homosexuál ( či bisexuál ), který se narodí, tak je předurčen k tomu poslouchat emo? Čili bisexuál, který neposlouchá emo, vlastně ani není bisexuál! Měl by se za sebe stydět!….Nebo, já opravdu nevím, jak to mám pochopit. Nebo to je jen čirá náhoda, že všem bisexuálům na světě se líbí emo hudba? Vždyt to ani není z praktického a biologického hlediska možné, aby jich bylo tolik. Rozum do hrsti lidi!

A v neposlední řadě se dostanem k těm Vašim oblíbeným emocím, to je taky kapitola sama pro sebe. Pořád slyším, jak se oháníte tím, že pláčete a dáváte najevo svůj smutek proto, že se za to nestydíte, projevujete přeci EMOce. Myslíte si, že ted jsem si naběhla, že ano? Protože se v historii emocore o emocích zminuji. Houby s octem, milí přátelé. Nabyli jste totiž klamného dojmu, že emoce, které jsou opravdu bez diskuze spjaty s emem, se projevují právě tím, že si popláčete, když na Vás byl někdo zlý, když jste ztratily své pruhované " emo " ponožky, nebo když Vám došel lak na vlasy. Nesmysl, od začátku do konce nesmysl. Emoce, které jsou míněny v emocore přicházejí do popředí v souvislosti s konzumem a materialismem. Prostě a jednoduše se klade větší důraz na emoce a morální zásady.

Já vím, že jestli si ted mé povídání, čte někdo, kdo má profil nacpaný líbajícími se chlapci a dívkami v pruhovaných šatech, včera si nechal udělat piercing do rtu ( aby byl správný emák ), dnes předvedl rodičům hysterický záchvat pláče, protože mu místo mandarinek koupili pomernače a zítra se chystá obarvit svůj nový ( solidně emotivní ) sestřih vlasů na černo, tak pro něj bude jednodušší pomyslet si o mně, že jsem střevo, které neví, o čem mluví, než aby svůj způsob života ( znovu :) ) , nebo alespon svůj styl oblékání od základu změnil.
Milí pozéři, zamyslete se nad tím, vždyt underground a subkultura ( ke které se přeci hrdě hlásíte, protože tvrdíte, že jste emo ) vyžaduje po člověku originalitu a schopnost přežít v dnešním ( ano, já vím, tolik černém a vůči Vám tolik krutém ) světě. Ale Vy……Vy jste všichni stejní, jak na běžícím pásu, žádný nápad, žadná originalita, a když se vyskytne problém, tak se schoulíte do temného koutku a tam pláčete. Na jednom blogu jsem se dokonce dočetla, že jako správná " emogirl " musím chodit pomalu, nikomu se nedívat do očí a vypadat smutně - to snad ani nebudu komentovat, nehrajte na mě, že jste úplně pitomí a uznejte, že je to jedna z největších blbostí, jaké jste kdy četli.
Přestante se schovávat za Vámi uměle vytvořené jakési " emo ", nechci od Vás po tom, co si tohle přečtete, slyšet, že s tím souhlasíte, ale, že Vy nebrečíte, a že emo posloucháte, a že chcete pro přírodu to nejlepší - to můžete, ale bez té pitomé pózy! Také dobře chápu, že se chcete někam zařadit ( to každý ) a banda milých, vždy krásně nalíčených, upravených a čistě a hezky oblečených lidí ve Vás vzbuzuje pocit štěstí - který, jen tak mimochodem, stejně potlačujete, protože musíte být hrozně smutní a koukat se do země. Ale v ostatních to vzbuzje pouze posměch. Jestli se Vám to líbí, rádi se takhle oblékáte a rádi se přetvařujete, tak si tak pro mě za mě klidně i žijte, ale když už jste s tou umělotinou začali, tak to dotáhněte do konce a vymyslete si svůj vlastní uměle vytvořený kult a nazvěte si ho, jak chcete, ale přestante používat výraz EMO - protože Vy jste pravý opak, chováte se opačně, než je pro subkulturu typické. Jenom tím emocore ubližujete a to myslím zcela vážně.
DG : MNo tak teda nevim, mela jsem trochu jiný dojem, ale podobný, ale také me to tak trochu zaskočilo, ale bude na tom neco pravdy.........ale určitě jako v goth a jiném stylu nejde jen o vzhled, ale o chování a o to jak se dívají na svět!
S láskoou vaše Death Girl :-*


HIM

26. ledna 2007 v 17:48 | Death Girl |  H.I.M.
Tato skupina hraje styl nazývající se "love-metal".Je to finská kapela, kterou v roce 1996 zakládal Ville Valo, frontman skupiny. Poprvé o sobě dali vědět v roce 1998 s coververzí Chrise Isaaka Wicked Game. Jejich prvním albem bylo Greatest Lovesongs 666 a s nim i skladba Join Me, která vévodí tomuto 11-písnovém albu. A tato pisen byla v te dobe celoevropským hitem! Další co poslala tato skupina do světa bylo Razoblade Romance.(Zdali mají další album, tak to fakt nevim, už to tolik neposloucham.) Také už vystupovali v Praze.
HIM =His Infernal Majesty v překladu znamená JEHO ĎÁBELSKÉ VELIČENSTVO. V jejich textech se často objevuje slovo smrt. To, že mají takové texty, ale neznamená, že s enějak dál zajímají o okultizmus apod. Jen Ville Valo je vášnivej fanoušek skupiny Black Sabbath. Ville Valo ani není věřící. V jediné co věří je prý jejich hudba :-* Ale i za to vše jsou jejich texty o holkách a skladba Join Me In Death je moderní vereze Romea a Julie.
Ville Valo má potetovanou pravou paži a víte jak? Při jednom večírku se jeden jeho káma zeptal, zdali by se od něj nenechal tatovat. Ville Valo byl dost opilý a tak souhlasil, a sám si na to dlouho zvykal. Jěště rok po tom, tak nevim zdali si na to zvykl, už ted.Podmanivý pohled a smyslné rty udělaly z Villea nový sexsymbol rockové scény.
Na obalu jedné desky působí Ville jako křehký umělec. V soukromí je to ale velice otevřený a ftipný mladík "Smutný jsem jen v mých písničkách".říká.

Já a Tv

26. ledna 2007 v 13:56 | Death Girl
Dala jsem sem anketu na co se nejvíce dívate, aby to nebylo nefér, tak já jsem též něco písnu.....
Já se nejraději dívám na horory, pro me ten nejlepší horor se určit nedá, ale mám dva horory na ktere bych se mohla dívat pořád a to KRUH a LOĎ DUCHŮ......to jsou dvá pro mě sqwělé horory a jinak se mi líbí filmy jako Rychle a zběsile, Motorkáři nebo Příběh rytíře, Piráti z Karibiku, ale i nějaké ty komedie třeba i romantické jako například Mezi námi děvčaty ............. mno a další filn takový hororový je GOTHIKA ten je taky docela good mno....
Toto je obrázek KRUHU toto je naše malá Samara.....
toto je zase VHS LODI DUCHŮ.....
Rychle a zběsile...
Rychle a zběsile 2 .....
Rychle a zběsile 3 .....
Pár obrázků z mých filmíku :-)
S láskou vaše Death Girl :-*

Filmy

26. ledna 2007 v 13:36 | Death Girl |  Ankety
na televizi nekoukám...jsem jak ta kočka(kocour)...... :-D
S láskou vaše Death Girl :-*

Moje neeeej písnička...čučte......

26. ledna 2007 v 13:30 | Death Girl
Tuto písen, už na svem blogu mám já vím, ale chci na ni ukázat protže je fakt sqwělá je to fakt super pisen a tzu žeru!
Jestli máte také svou oblíbenou pisen, tak mi sem hodte opdkaz a ja juknu...rada se podivam co se libi vám! A třeba se tu skupina i objeví, pokud tu neni nebo pokud se zalíbí a budu mít čas.Tak naváhejte a pište odkazy nebo názvy cokoli!
Pište názory, ráda se juknu, co si vy myslíte!
S láskou vaše Death Girl :-*

Obrázky Mudvayne

20. ledna 2007 v 14:28 | Death Girl |  Mudvayne

Mudvayne super skupina!!!

20. ledna 2007 v 14:01 | Death Girl |  Mudvayne
Je to americká metalová skupina , založena v roce 1996 v Illinois.
Kapela se dala dohromady v roce 1996. Dohromady ji dali zpěvák Chad Gray, kytarista Greg Tribbett, basskytarista Shawn Barcley a bubeník Matthew McDonaugh. Podle bubeníkova křestního jména vzniklo speciální označení pro styl hudby, který tato kapela hraje. Tento styl se nazývá Math Metal. V roce 1998, ale Barcley kapelu opouští a jeho místo zaujímá současný člen kapely Ryan Martinie.
Prvním počinem skupiny se stalo EP Kill I Oughta vydane v r.1997. Jsou na něm 3 studiové písně a 4 tzv. živáky (z konzertů).Poté podepsali se značkou Epic Records. V r.1999 pod touto značkou vydali album L.D.50. V r.2001 skupina znovu vydala EP Kill I Oughta, toto znovu vydání vyšlo ve známost pod názvem The Beginning of All Things To End. Rok na to vyšlo druhé full-lenght album pojmenované The End of All Things to Come. Čekání fanoušků na nové album ukončil rok 2005, kdy vyšlo album Lost and Found, písen Determined se obejvila na soundtracku ke hře Need for Speed: Underground 2. Více na www.mudvayne.com (jsou ale v angličtine!).
S láskou Vaše Death Girl :-*