Srpen 2007

Pausa a už vážně!!!!

24. srpna 2007 v 21:48 | Death Girl
Nazdárek ..... tak jsem sem teda jeste neco prdla, ale ted už na to vážně nebudu mít čas, takže dávám pausu a asi delší ... nová rubrika se tu ted asi dlouho neobjevi max něco co nezabre moc času :( tak se tu sváma zatim loučim mějte se krásně a pište básně .. ktere mi můžete poslat na e-mail - DeathGirl666@seznam.cz a je je sem dám a to určo ..... můžete mi psát co se Vám tu líbí a co ne, a co by jste tu zmněili a co by jste tu chtěli mít apd .... pište náměty ... ráda si pročtu ... tak se teda mějte krásně a pište teda ty básně .... zdaaaar .................... METAL 4EVER!!!!
S láskou Death Girl .*

Satanská bible

21. srpna 2007 v 9:05 | Death Girl |  Satanismus
a musíte jet dolů začíná to úvodem a končí na stránce č.1 devatenáctý klíč ..... buď si to můžete přečíst nebo vytisknout ....

Vadí ti něco???

20. srpna 2007 v 20:51 | Death Girl
Vadí ti něco? Máš nějaký problém?
Nerad chodíš do školy?
Oni chodí rádi.
Nerad ovoce nebo zeleninu?
Oni si nevybírají.
Jsi na dietě?
Oni na ni umírají.
Vadí ti, že tvoji rodiče se ti pletou do života?
Oni nemají rodiče.
Nudí tě pořád stejné hry a hračky?
Oni nemají na výběr.
Koupili ti Adidas a ty si chtěl Nike?
Tady mají jen jednu značku.
Vadí ti, že musíš v 8 večer spát?
Oni se nechtějí probudit.
Ještě si myslíš, že máš plno starostí? Rozhlédni se okolo sebe a děkuj za všechno co máš. Máme štěstí, máme víc než potřebujeme, abychom byli šťastní. Přestaňme si stěžovat a pomáhejme si!
okopčete si to a dejte na blog ať to koluje.......!!!!! Budu vám za to vděčná....:) ......
btw taky sem to udělala....tak to prosím taky udělejte..nic vám to neudělá ;-)

Witch Hammer - obrázky

18. srpna 2007 v 13:34 | Death Girl |  Witch Hammer
img00001.jpg
S Rolandem Grapowem
img00001.jpg
S Domiiniquem Leurquinem

Witch Hammer

18. srpna 2007 v 13:29 | Death Girl |  Witch Hammer
Heavy metalová skupina Witch hammer vznikla 1.9.1999 v sestavě: Jan Šotkovský - zpěv, Oldřich Volný - kytara, Petr Caputa - baskytara a Daniel Bielesz - bicí, v Jablunkově. Skupina začíná hrát první převzaté písně jako Smoke on the water(DEEP PURPLE),Living after midnight(JUDAS PRIEST)nebo Paranoid,Black sabbath,Never say die(BLACK SABBATH). První vystoupení si skupina odbývá 20.5. 2000 v Rock cafe Jablunkov,jako předkapela skupiny BIDON. Ve skupině přibývá sólová kytara, které se ujímá zpěvák Jan Šotkovský. Vzniká první pokus o vlastní píseň, nazvanou "Ripper". S kapelou BIDON skupobrazekina opět vystoupí v Rock cafe Jablunkov a účastní se setkání muzikantů v Jasení.Po dalších několika vystoupeních v Rock cafe skupina hraje také na Moto weekendu ve Vendryni, Na Fleshfestu v Českém těšíňe atd. Na podzim roku 2001 skupina nahrává svou první demonahrávku v Třineckém Bluestudiu. Demo nese název "TEARS OF THE WITCH" a obsahuje 4 vlastní skladby skupiny (Into the night, Dark dream, Raising hell a Witch hammer). Na začátku roku 2002, dochází ve skupině k zásadní změně v sestavě. Po hudebních neshodách odchází bubeník Daniel Bielesz a na jeho místo přichází Robert Mišun ze skupiny DEMENT SCHOOL. V nové sestavě se skupina poprvé prezentuje v Bystřickém Q - Klubu. V nové sestavě vznikají taky nové skladby: POWERMAN , RUNNING OUT OF TIME a SYMPHONY. Některé z těchto písní jsou zvěčněny na druhé demonahrávce kapely s názvem "Heavy metal resurrection"(konkrétně POWERMAN RUNNING OUT OF TIME). V nezměněné sestavě kapela koncertuje po českých,moravských a slezských luzích a hájích a odbývá si i první zahraniční koncerty a to v sousedním Polsku.(viz.KONCERTY) Ujímá se taky role předkapely českých (slovenských)stálic jako ALEŠ BRICHTA,DOGA,nebo TUBLATANKA a zbírá tak potřebné koncertní zkušenosti. obrazekV posledním týdnu roku 2003 nahrává kapela v pořadí už třetí demo s prostým,leč výmluvným názvem "Promo 2004".Dvě písně nahrané na tomto demu(Peace of eternity a Noise of thunder) zaujmou porotu soutěže JIM BEAM MUSIC natolik,že se kapela probojuje až do semifinále této soutěže. Z této soutěže si kapela odnáší sympatie hudebního producenta a porotce Jana P. Muchowa,který umístí skladbu Peace of eternity do slovenského celovečerního filmu "O dve slabiky pozadu".Kapela je taky hostem moderátora Radima Koziela v pořadu s názvem METALHEY!,vysílaného na rádiu Hey.V současné době kapela hromadí materiál ne debutové album,které má v plánu nahrát v létě roku 2006.


HammerFall - písně

17. srpna 2007 v 19:54 | Death Girl |  HammerFall


HammerFall - obrázky

17. srpna 2007 v 19:49 | Death Girl |  HammerFall

členové

16. srpna 2007 v 21:51 | Death Girl |  HammerFall
 • Joacim Cans- zpěv
 • 19.února 1970 v Mora
 • Oscar Dronjak- kytara
 • narodil se 20.ledna 1972 v Motndalu
Stefan Elmgren- kytara
narodil se 7.května 1974 Goteburské čtvrti Molnlyche
Fredrik Larsson- baskytara
Anders Johansson- bicí
narodil se 25.května 1962 v Gotenburgu

HammerFall

16. srpna 2007 v 21:43 | Death Girl |  HammerFall
 • vznik r.1993 ve Švédsku
 • heavy metal
 • Joacim Cans - zpěv
  Oscar Dronjak - kytara
  Stefan Elmgren - kytara
  Fredrik Larsson - baskytara
  Anders Johansson - bicí

Pausa

15. srpna 2007 v 15:00 | Death Girl
Čauky návštěvníci mého blogu .... jsem moc ráda,že chodíte na můj na blog, ale jelikož od září nastupuji na intr a už teď nemam na blog moc času,tak sem asi nebudu tak často chodit :-( .... doufám,že to nebude nikomu hodně vadit :-( .... vážně nebudu mít čas jsem chodit a něco dávat :-( ..... snad až bude nějaký volno,tak jsem něco dám,tak mi zatím při mé pause můžete psát, co by jste tu rádi viděli .....
těšim se na Vaše nápady .. s láskou Death Girl :*

Metalisti,princezna a drak

1. srpna 2007 v 20:59 | Death Girl
Situace:
V hradu hlídaném drakem je uvězněna krásná princezna. Tady je příběh, jak to dopadne, když tam dorazí různí metalisti coby rytíři.

Power metal:
Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.

Thrash metal:
Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a ošuká ji.

Heavy metal:
Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a ošuká princeznu.

Folk metal:
Metalista přijede s přáteli, kteří hrají na akordeony, violy, flétny a spoustu dalších podivných nástrojů, drak usne (z všeho toho tancování). Pak všichni odjedou.....bez princezny.

Viking metal:
Metalista připluje na lodi, zabije draka svoji velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.

Death metal:
Metalista přijede, zabije draka, ošuká princeznu, zabije ji a odjede.

Black metal:
Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom ošuká princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než ji zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.

Gore metal:
Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, ošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova ošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, ošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a ještě jednou ošuká.

Doom metal:
Metalista přijede, spatří jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.

Progressive metal:
Metalista přijede s kytarou a zahraje 26 minutové sólo. Drakoň se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat Heavy metalistu.

Glam metal:
Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Poté, co vejde do hradu, ukradne princezně make-up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.

Nu metal:
Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho debilní pytlovité oblečení chytne plamenem.

Redneck metal (Kabát, Alkehol...):
Metalisti přijedou, draka vožerou, poblejou a pak jdou pro vidle a kydat hnůj.

Necro metal:
Metalista přijede, s drakem si dá panáka správně uleželý krve, pak zabije princeznu, s drakem jí sežerou na půl, jejíma ostatkama vyzdobí sklep hradu, a tam se ubytuje. Na píchání si jde vykopat nějakou řádně odleželou princeznu.

Speed metal:
Metalista vběhne do hradu, rychlostí blesku ošuká princeznu, která si toho ani nevšimne. Metalista pak uteče tak rychle, že si ho nevšimne ani drak.

Alternative metal:
Přijede metalista s dredy, s drakem zahulej a zatripujou a drak se promění v urostlého černocha. Společně ztripujou princeznu a ošukaj na gangbang. A jestli neumřeli šukaj jí dodnes.

Cyber metal:
Metalista se rafinovaně teleportuje drakovi do zad, načež ho ze zálohy eliminuje několika zkušenými ranami robustním samplerem NN-19 (napřed si to 10x vyzkoušel v simulátoru). Pak se teleportuje k princezně, uškrtí jí H-čkem z jeho sedmistrunky, naskenuje ji a udělá jí to ve virtuální realitě. Nakonec se odloguje z hradu a půjde na colu.

White (křesťanský) metal:
Metalista vejde do hradu, draka soustavným kázáním obrátí na víru a princeznu odvede do kláštera.

Atmospheric metal:
Ještě dřív, než se metalisti k drakovi dostanou, chcípnou únavou z neustálého tahání svých mnoha nástrojů.

Hollywood metal:
Metalista přijede, pustí se s drakem do křížku, nečekaně vyhraje, a pak o tom natočí telenovelu o 548562-ti dílech.

Symphonic metal:
Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu jedno veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.

Gothic metal:
Metalista přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov.

Tranz metal:
Metalista přijede stopem, zabije princeznu, vošuká draka a odevede si ho do kapely.

Industrial metal:
Metalista přijede, postaví vedle hradu továrnu a drak i princezna se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat, a tím je nádherné dílo Glam metalisty nenávratně zničeno.

Hard core:
Hardkórista vrazí do hradu a draka seřve tak, že sám popadne princeznu a letí ji vrátit králi.

Grind core:
One ... two ... three ... four ... DRAAAAAAK!!!

Metal,ale jaký????

1. srpna 2007 v 20:57 | Death Girl
Posloucháte metal???Tak to je super, ael jaký typ metalu zrovna nejradši??? ....

Death pictures

1. srpna 2007 v 20:55 | Death Girl

Death Metal

1. srpna 2007 v 20:48 | Death Girl
Death Metal
Ø Vychází z heavy metalu
Ø 1.skupiny vznikaly v 1.polovině 80.let ve Spojených státech
Ø mezi 1.kapeli patří američtí Death
Ø je velmi těžké DM přesně definovat, většina kapel hrající DM je ovlivněna jinými styly nebo hrají přímo kombinaci několika stylů
Ø většinou obsahuje hrubé nebo temné texty zaměřené na smrt nebo téma jako brutalita, satanismus,politika nebo pocity beznaděje
Ø DM se často spojuje s podladěnými, technicky náročnými kytarami, rychlými údery, energičností a komplikovanou rytmikou
Ø Zpěv se většinou skládá z bručení, vrčení apod.
Ø DM je neobyčejně fyzicky náročný na muzikanty
Ø DM vznikl, aby vzdával hold temným,principiálním ideám,zaměření na smrt
A teď, jak vlastně vznikl název Death Metal???
Ø Existují 3 verze
Ø 1. skupina Possessed se skladbou Death Metal
skupina Onslaught se skladbou Death Metal
Ø 2.žánr byl pojmenován podle průkopníků stylu DEATH,říká se,že jejich název se ujal jako jméno pro nový metalový styl
Ø 3. r.2003 řekl zakladatel black-metalové skupiny Bathory (již zesnulý) britskému novináři při rozhovoru, že on vymyslel pojem death metal , už v r.1984 , i když jeho kapela nikdy DM nepatřila
Jsou i další možné verze, ale tyto jsou takové 3. NEJ …………….. můžete se vybrat,čemu věřit ………………….
Ø V letech 1992-93 dosáhla popularita DM vrcholu
Ø DM se rozvinul do následujících stylů ………… Melodický DM, Skandinávský DM, Floridský DM, Technický DM, Progresivní DM, Brutální DM, Death/Doom, Blackened DM, Deathrash, Grindcore
Ø Zahraniční skupiny……………..Atheist, Benediction, Cannibal Corpse, Grave, Morbid Angel a další
Ø České skupiny ………………. GodlessTruth, Hypnös, Krabathor, Pandemia, Narcoleptic a další

Guano Apes - obrázky

1. srpna 2007 v 19:41 | Death Girl |  Guano Apes
krásná fotka...

Guano Apes - písně

1. srpna 2007 v 19:20 | Death Girl |  Guano Apes