Můj názor na BFMV a hlavně na Matta

19. prosince 2008 v 15:17 | Death Girl |  Bullet For My Valentine
Zpočátku zdravím všechny fanoušky a fanynky BFMV.

BFMV je vážně výtečná skupina. Díky Mattovi, který ze svého řevu přejde krásnou lehkosti na uklidňující zpěv, má tato skupina něco svého, co jí dělá jedinečnou. Samozřejmě je mnoho skupin, které jsou něčím jedinečné nebo vyjímečné, není to jen BFMV. Klipy i texty jsou dobré. Prostě nemám slov. Doopravdy se mi skupina velmi libí. Tímto jim přeji mnoho úspěchu v budoucnosti a mohli by přijet do ČR, co říkáte? To by bylo super!

No a Matt, tak ten je úplné suprácký. Hlas, vzhled, záliby, styl - prostě super. Pokud to, co jsem se dočetla, že má rád svého psa, horory, nadpřirozenost a muziku (hlavně metalovou), tak je fakt super! Bohužel, co jsem někde naposled četla, tak má holku a je s ní šťastný. No nic nebudeme přeci zabíjácky koukat a přemýšlet, ale budeme mu to přát, aby byl šťastný. Třeba jednou přijedou do ČR a my se budeme alespoň na něho jako na živého podívat
Jak říkám, všichni se jednou dočkáme svého prince či princezny na "černém koni" - vždyť naděje přeci umírá poslední, tak se nevzdávejte a otevřte oči No koukám, že jsem zas odbočila, no prostě Matt a jeho skupina jsou prostě sqwělý!

S láskou a nadějí Death Girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama