Únor 2009

Hororové postavy

6. února 2009 v 19:32 | Death Girl |  ↓Horor.postavy↓
Myslim si, že jsou vážně postavy, které zná snad většina lidí a které stojí za zmínku. Proto jsem si řekla, že Vám o těchto postavách budu dávat něco na blog. Začnu s těma nejznámějšíma, a pak i s těma "méně" známýma. Doufám, že se Vám to bude líbit.

S metalem Vaše Death Girl

Můj názor na Dentistu

6. února 2009 v 19:27 | Death Girl |  Dentista
No bohužel mě zklamal. Očekávala jsem lepší scény. Sice "zubařské" scény tam byly, nějaké dobré, ale dle traileru jsem čekala lepší. Ale i přes mé očekávání, bych slabším povahám nedoporučovala, poněvadž scény, které se tam objevují jsou krvavé a některé brutální.

S metalem Vaše Death Girl

Můj názor na Dům tisíce mrtvol

6. února 2009 v 19:25 | Death Girl |  Dům tisíce mrtvol
Takže s naprostou jistotou všem tento horor dopučuji. Vážně se dá pojmenovat jako horor a myslim si, že i z velkým "H". Robimu se to vážně povedlo, jak dějově, tak i masky a kostýmy byly pěkně uděláne. Slabším jedincům bych to asik nedoporučovala. Jsem zvědavá na Halloween 2 také od Robiho. Začíná se mi libít čím dál tím vic. Jako skladatel, zpěvák a chlap se mi libí už teď. A jako režiser se mi už také líbí. Ať se mu daří v takových to Hororech!!!

S metalem Vaše Death Girl

Freddy Krueger

3. února 2009 v 20:14 | Death Girl |  Freddy Krueger
Freddy Krueger se narodil jako nemanželské dítě v ústavu pro choromyslené v Elm Street. Jeho matka, hezká ale schyzofrenická dívka, byla znásilněna a jejím dítětem byl právě Freddy. Rodila ve velkých bolestech, dítě přišlo na svět zdravé, ovšem matka porod nepřežila.
Freddy dospěl a našel práci jako školník na střední Sprigwoodské škole.

Ačkoliv působil jako řádný občan, měl pohnutou mysl a brzy si vybral první oběť. Zabitím malé dívenky Amy našel svůj smysl života. Policie se mu ale brzy dostala na stopu a Freddy se ocitl ve vězení. Díky bravurné obhajobě byl ale propuštěn na svobodu a vrátil se do své kotelny. To se nelíbilo rodičům obětí, kteří jedné noci vtrhli na Freddyho a celou kotelnu zapálii a Freddy, bez možnosti útěku, uhořel...

Všichni v Elm Street si mysleli, že ďábel je v pekle a že od něj mají nadobro pokoj. Ale zmýlili se. Freddy se vrátil, silnější a ještě více hladovější po krvi a hlavně po pomstě. Obyvatelům Elm Street tak nastala děsivá noční můra. Freddy nezabíjel fyzicky v realitě, ale vkrádal se do snů svých vyhlednutých obětí. Nejprve je krutě týral aby nakonec udeřil a probodl nebo rozřezal svoji oběť rukavicí s dlouhými břitvami.

Několikrát se podařilo poslat Freddyho zpět do pekla, avšak ten se vždy dokázal jako strašlivá noční můra vrátit...

zdroj

S metalem Vaše Death Girl

Disturbed 2009 v ČR

3. února 2009 v 17:27 | Death Girl |  Koncerty
V pražském klubu Roxy vystoupí 23.června 2009. Vstupenky za 540kč + poplatky. Na místě budou stát 690kč (pokud ještě budou ).

S metalem Vaše Death Girl

Odložil vydání alba kvůli Halloweenu 2

3. února 2009 v 17:09 | Death Girl |  Rob Zombie
Americký muzikant a režisér Rob Zombie pracuje již nějakou dobu na svém novém řadovém albu. Toho se však fanoušci jen tak nedočkají, protože rocker současně připravuje nový snímek - nástupce úspěšného remaku "Halloween" z roku 2007. Nahrávku nechce vydat dřív, než bude mít film hotový.


Jak prozradil zpěvák v rozhovoru s Icons Of Fright, finální procedury okolo nové desky na nějakou dobu odloží. Album je prý již hotové a stačí ho jen vydat. Rob Zombie však nechce svou desku představit v době, kdy se naplno věnuje zmiňovanému filmu "Halloween 2". Nový termín vydání by měl být stanoven na konec nadcházejícího léta.

Natáčení chystaného snímku má začít v březnu. Rob Zombie by koncept filmu rád pojal podobně jako u předchozího díla, kdy rozvinul původní příběh o své vlastní myšlenky. Děj nového snímku se tedy nezaměří tolik na sériového vraha Michaela Myerse, ale na jeho sestru Laurie.


S metalem Vaše Death Girl


Prozradila pracovní název novinky

3. února 2009 v 17:04 | Death Girl |  Tarja Turunen
Finská zpěvačka a skladatelka Tarja Turunen pracuje na nástupci dva roky starého díla "My Winter Storm". Její druhá deska, jež dostala pracovní název "What Lies Beneath", má vyjít ještě letos.

Bývalá frontmanka Nightwish prozradila: "Když jsem pracovala na 'My Winter Storm', nejprve ze všeho jsem vybrala název alba. To mi pomohlo směřovat všechny písně k jednomu tématu, nebo alespoň k námětům příbuzného charakteru. Ten největší rozdíl při přípravách nové desky je v tom, že mám na vše více času. Album nevydám, dokud si nebudu stoprocentně jistá."


"V poslední době jsem složila velké množství skladeb. Pořád na nich ale pracuji a mám rozdělaných ještě hodně motivů. Myslím, že mé nové písně jsou dospělejší, divoké, nabité emocemi a více mne vystihují," dodala ještě k přípravám své nové desky Tarja Turunen


S metalem Vaše Death Girl

Anketa

1. února 2009 v 20:03 | Death Girl
Jaký druh metalu máte nejradši???

S violoncelly to umí!

1. února 2009 v 19:54 | Death Girl |  Apocalyptica
Specialistkou téhle formace je, že kromě klasické muziky hraje i heavymetalové věcičky na violoncella. Jejich prvním album Plays Metallica by Four Cellos (původně měla skupina 4 ráče na cello), jak už jméno desky napovídá, obsahovalo covery v názvu zmiňované skupiny. Také druhá deska se skládala spíše z předělávek, a Apocalyptica zabrousila do repertoáru Sepultury nebo třeba Faith No More, i když nutno dodat, že nechyběly ani vlastní songy. Později si už ale vyvinula vlastní hudební styl, kterému říkájí cello rock, a přidala k cellům i elektronické nástroje a bicí. Zároveň se také prostřídala sestava, ze čtyř hráčů na cello v součastnosti zůstali tři: E.Toppinen, P.Lötjönen, P.Kivilaakso, a bubeník Mikko Sirén.

zdroj:POPCORN

S metalem Vaše Death Girl