Březen 2009

Keep Of Kalessin - music

29. března 2009 v 13:44 | Death Girl |  Keep Of Kalessin
Into The Fire

Ascendant

Keep Of Kalessin - obrázky

29. března 2009 v 13:41 | Death Girl |  Keep Of Kalessin


Keep Of Kalessin

29. března 2009 v 13:37 | Death Girl |  Keep Of Kalessin
Roku 1994 byla založena tato norská black metalová skupina s názvem Keep Of Kalessin.

V r.1995 jim vyšlo album s názvem Skygger av sorg (demo). Album s názvem Through times of war jim vyšlo v roce 1997. Další album jim vyšlo roku 1999 - Agnen - "A journey through the dark". Roku 2003 vyšlo album Reclaim (MCD). Album Armada vyšlo roku 2006. A zatím poslední album jim vyšlo roku 2008 a neslo název Kolossus.

Hlavním zpěvákem je Torbjorn Schei > "Thebon". Dobrovodným zpěvákem a zároveň kytaristou je Arnt Gronbech > "Obsidian Claw". Na basovku hraje Robin Isaksen > "Wizziac". A bicí má na starosti Vegard Larsen > "Vyl".


Vaše Death Girl

Ill Nino - hudba

29. března 2009 v 13:16 | Death Girl |  Ill Nino

How Can I Live (live)

I Am Loco (Live)


Te Amo.. I Hate You (LIVE)Ill Nino - obrázky

29. března 2009 v 13:13 | Death Girl |  Ill Nino

Ill Nino

29. března 2009 v 13:10 | Death Girl |  Ill Nino
Ill Nino vznikli v New Jersey na konci roku 1999. Nejdříve pod názvem El Nino. Zakládajícími členy jsou Dave Chavarri - v té době již zkušený bubeník, například M.O.D., ProPain, Merauder, Soulfly aj. - a Cris Machado, který měl na starost basu. Ze začátku v kapele zpíval Jorge Rosado. Ten byl však zanedlouho (v roce 2000) nahrazen právě Crisem a můžete ho slyšet jen na několika prvních demonahrávkách. Uvolnilo se tedy místo basáka a to zaplnil Lazaro Pina. Další nástroje obsadili Jardel Paisante - kytara, Marc Rizzo - kytara (konkrétně španělka a hlavní elektrická) a Roger Vasques - perkuse. Nepsaným sedmým členem je Omar Clavijo, který má na starosti klávesy, programování apod.

Kapela začala pilně pracovat,hrála po klubech a předskakovala různým skupinám. Od začátku zpívala anglicko-španělsky. Nahrála několik dem, ale žádné vydavatelství nezaujali natolik, aby jim vydalo desku. Sami IN přiznávali, že jejich hudbě něco chybí. Rozhodli se hrát úplně nevázaně a to, co cítí. To vedlo k tomu, že se v jejich písních objevilo více latinských rytmů. Hudební projev se stal silnějším. Natočili další demo a to se dostalo do Roadrunner records. Tam ho dostal na starost Mike Gitter a byl uchvácen. Ihned navázal s IN kontakt. Jedné lednové noci roku 2000 se sešel v jednom malém klubu v New Persey s Davem a Crisem. Dave mu začal vykládat o IN a o plánech kapely do budoucna a spolupráce byla na světě.

Nyní zbývalo přesvědčit ještě vedení vydavatelství o investici do IN. To díky jejich kvalitám nebyl problém. IN podepsali smlouvu s Roadrunner records. Brzy na to se dostavily první úspěchy. IN začali vystupovat na stále větších akcích a obecenstvu se líbili. O pár týdnů později stál Dave u dveří Gitterovy kanceláře se základem prvního CD.

V roce 2000, ještě před podpisem s Roadrunner, vydávají Ill Nino EP, na němž se nachází sedm skladeb a to pod labelem C.I.A. Recordings. Pod hlavičkou Roadrunner nastává tvrdá práce na plnohodnotném CD. Na konci léta 2000 začíná nahrávání alba, které se táhne téměř rok. Dne 18. září 2001 konečně vychází dlouho očekávaná deska s názvem Revolution,Revolución. Album okamžitě sklízí úspěch. IN však nezahálejí a podpoří desku hned třemi videoklipy. Prvním z nich je video k písni God Save Us, druhým pak What Comes Around a třetici uzavírá klip ke skladbě Unreal.

Během natáčení klipů a intenzivního vystupování (mimo jiné i na slavnén Ozzfestu) pracují IN i na další desce. Její natáčení je méně problematické než u předchozí desky. A tak roku 2003 spatřila světlo světa deska druhá, která dostala název Confession. Toto album znamenalo opravdový průlom po celém světě, prodalo se jí přes 500 000 kusů. Zachovává styl daný prvním albem, ale přináší hudbu ještě více propracovanější. Prvním singlem z této desky je hitovka How Can I Live, druhým potom skladba This Time's For Real.¨

V roce 2003 však také dochází k zásadní události. Skupinu opouští kytarista Marc Rizzo a na jeho místo se dostává Ahrue Luster, který s IN již delší dobu spolupracuje. Kromě kytary dochází ke změně i na perkusích. Odchází Roger Vasques a nahrazuje ho Danny Couto, stejně jako Ahrue dlouholetý přítel skupiny. Tito noví členové se podíleli již na nahrávání alba Confession.
V roce 2004 vydali IN své dosud jediné DVD s názvem Live From The Eye Of The Storm. Je na něm záznam koncertu z Pensylvánie v USA, kdy byli IN na turné společně s Godsmack. Kromě něj se zde nachází několik bonusů jako například rozhovory s členy nebo fotogalerie. V tomto roce také poctili svou návštěvou ČR, když vystoupili na festivalu Rock For People.

Třetí album bylo vydáno roku 2005 a nese název One Nation Underground. Jde zatím o vyvrcholení tvorby Ill Nina. Je zde ještě větší podíl latinských rytmů než na předchozích albech a je více intenzivní. Kromě toho je zřejmě nejhitovější ze všech. Byly k němu natočeny dva klipy. Nejdříve video k What You Deserve, které zaujme kromě skvělého refrénu i svou tématikou. Později klip k písni This is War, která má trošku tvrdší zvuk, přesto nepostrádá chytlavé pasáže.
Tak jako většina kapel v poslední době se i IN rozhodli vydat výběr svých největších hitů a to rok po vydání posledního řadového alba. Deska byla pojmenována jednoduše-The Best Of. Deska obsahuje 5 písní z první desky, 4 skladby z druhé desky a ze třetího alba jsou zde zastoupeny také 4 písně. Deska však do Evropy uvolněna nebyla.

V témž roce-tedy 2006-se však skupina nepohodla s vydavatelstvím Roadrunner a rozvázala s ním smlouvu. Tu podepsala u Cement Shoes Records-o poznání menšího vydavatelství. Většina fanoušků se začala obávat, že kapela bude méně vidět. Aby zahnali tyto myšlenky, vydávají IN již pod novým labelem EP s názvem The Undercover Seasons, na kterém se nachází 5 nových písní.
Kromě řadových desek byly ke každému klipu i při jiných příležitostech vydány singlové desky, na nichž se nacházejí i skladby na albech nevydané.

Na jaře roku 2006 dochází k dosud poslední směně v sestavě kapely. Kvůli rodiným problémům odchází Jardel Paisante a jeho místo kytaristy nahrazuje dlouholetý přítel kapely Diego Verduzco ze skupiny Odum.

V létě 2006 začalo nahrávání čtvrté řadové desky s názvem Enigma. Album bylo dokončeno v srpnu 2007 a bylo připraveno k vydání. Ovšem datum vydání alba bylo několikrát zcela nepochopitelně odsunuto. Jako konečné datum bylo poté určen termín 8. 1. 2008. Ovšem dva dny před tímto dnem bylo oznámeno, že se vydání opět odkládá. V současnosti tedy platí termín 11. 3. 2008. Během doby čekání skupina přece jen uvolnila několik písní - bylo jich celkem pět. Souběžně s nahráváním alba skupina natáčela první klip z Enigmy k písni The Alibi of Tyrants. Ten byl uveřejněn již zmiňovaného 8. 1. 2008. Mezitím se IN věnovali i koncertování. Od dubna až do srpna hráli různě po světě. Nejdříve to bylo anglicko-irské turné a na něj navazovalo evropské festivalové turné.

Ill Nino mají již od počátku svůj osobitý styl. Mísí se v něm tvrdé hardcoreové a metalové riffy kytar s chytlavou latinskou melodií bubnů a perkusí. Do toho všeho zní Crisův někdy až značně naléhavý hlas. To vše dělá hudbu Ill Nina neuvěřitelně zajímavou a originální. Specifickou vlastností IN jsou nečekané přechody z angličtiny do španělštiny a naopak. Pokud bychom chtěli Ill Nino zařadit do nějaké škatulky, byl by to asi nu-metal. Je zde však zastoupen velkou měrou i hardcore, rock, metal obecně a také etno. Zajímavé jsou též texty. Často kritizují lidstvo a některé jsou zaměřené i politicky. Styl se u IN více méně nemění, akorát na třetím albu One Nation Underground došlo k přidání více rytmiky a celý projev se stal intenzivnějším. Strhující jsou živá vystoupení, která členové zbožňují. Kapelu ovlivnila spousta jiných hudebníků jako Sepultura, Fear Factory, Iron Maiden, Santana, Black Sabbath, Metallica, Slayer a mnoho jiných.

Vaše Death GirlIll nino - I Am Loco

29. března 2009 v 12:52 | Death Girl |  Texty písní
Life is weighing down on me, killing me inside
Something I could never be will guide me to the new
Light
Frustrated
Sedated
I pray to myself

God please
Don't take away from me
The only fucking thing
That I learned to believe
I am becoming the monster
You promised to keep him away
Now I feel like he's living in me

Anyway, I could never ever be
What you think is right for me
Are things that I will not believe
I want to start a new life
Get myself a sharp knife
Look into my own life
Kill things I don't like in me

But sometimes I feel OK
And think I'm unique
You always try to critique
I turn my back on it anyway
Sucker! Punk-ass motherfucker
I am loco, te falta un poco
To get your ass in a choke-hold

Just kill me, I can't breathe
I am guiding myself right to the end
I can't learn, come to terms
With the sickness that makes me crash and burn

I'm crying, I feel like I am dying but I'm trying
I beg to myself put my pride up on the shelf
Life is not forever
But if life will stay together
I would have a friend in my depression, have an end

But I've been thinking
And thinking always gets me into trouble
But since I have a double personality
I wasn't me you see
Now I'm a refugee
And everything inside of me is just a part of my Disease

Just kill me, I can't breathe
I am guiding myself right to the end
I can't learn, come to terms
With the sickness that makes me crash and burn

Citáty a výroky VIII.

21. března 2009 v 19:04 | Death Girl |  Citáty a výroky
Hudba je nejdokonalejší typ umění: neprozradí nikdy svoje tajemství.

Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš.

Chval přítele veřejně, ale kárej ho mezi čtyřma očima.

Přítel je, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád. Je to osoba, s kterou se odvažujete být sám sebou.

Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se někdy dělil s jeho radostí.

S přítelem po boku není žádná cesta příliš dlouhá.

Nikdo není takovým miláčkem štěstěny, aby nepotřeboval přítele.

Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Rána, kterou zasadil přítel, se nehojí.

Přítel by měl snášet přítelovy slabosti.

Ne dálkou ale zapomněním končí mnohá přátelství.

Člověk umírá tolikrát, kolikrát ztratil přítele.

Opravdové přátelství nemluví, ale jedná.

Těšit se z přítelových úspěchů, to vyžaduje velmi jemnou povahu.

Nikdy nebuď tak intimní s přítelem, aby ti mohl ublížit, kdyby se stal tvým nepřítelem, a nikdy nejednej s nepřítelem tak špatně, aby se nikdy nemohl stát tvým přítelem.

Jakkoli je člověk v lásce citlivý, odpouští v ní více poklesů než v přátelství.

Nikdo není tak opuštěný, aby nenalezl natolik upřímného přítele, který by mu rád říkal nepříjemné pravdy.

Láska je přátelství s křídly, přátelství láska bez nich.

Bez důvěry není přátelství.

Kdybychom znali dopředu své osudy, umírali bychom nudou.

Osudem často nazýváme souhrn chyb, kterých jsme se v životě dopustili.

V životě je to jako při šachu. Promyslíme plán, ten je však podmíněn tím, co při šachu zamýšlí náš soupeř, v životě osud.

Osud má dva způsoby jak nás drtit - odmítáním našich přání a jejich plnění.

Pravá láska je stav, ve kterém člověk cítí osudovou potřebu být neustále s milovanou bytostí.

Jsme hrdi na to, jak statečně snášíme rány osudu a zatím je to jen nedostatek odvahy vzepřít se jim.

Obrať se čelem k svému osudu: buď se zlu vyhni - a nemůžeš-li se mu vyhnout, nes jej jako muž.

Citáty a výroky VII.

21. března 2009 v 18:53 | Death Girl |  Citáty a výroky
Žádná bolest se nesnáší hůř než vzpomínky na štěstí v době neštěstí.

Štěstí je jenom sen, bolest je skutečná.

Člověk má v srdci místa, o nichž mnohdy nemá ani potuchy. Teprve až se zaplní bolestí, doví se o jejich existenci.

Smrt je odpoutáním od všech bolestí a hranicí, kterou naše utrpení již nepřekročí. Smrt nás ukládá do toho klidu, kde jsme spočívali před svým narozením.

Těžké je mlčet, když cítíš bolest.

Bolest nad ztrátou druhého člověka je snesitelnější, když člověk ví, že sám už nebude dlouho žít.

Láska je jako hra, krásně začíná a s bolestí končí.

Člověk je učeň, bolest je jeho mistrem. Nic se nenaučíš bez mistra.

Vžili-li jsme se již v myšlenku, že jsme někoho ztratili, připadá nám pak jeho neočekávaný návrat zvlášť bolestivý.

Velký člověk je povznesen nad urážku, nespravedlnost, bolest i posměch, a byl by vlastně nezranitelný, kdyby netrpěl soucitem.

Láska je někdy jenom proto stálá, že její trny pronikly příliš hluboko do živého a každý pohyb je bolestný.

Štěstí je jen v lásce, v myšlence a v dobrotě srdce. Všechno ostatní je bolest.

Nejbolestnější je vedle někoho sedět, jen tak se ho letmo dotýkat, plakat pro něj po nocích, ale vědět, že ho nikdy nemůžeme mít ...

Člověk tak mocně naříká při každé bolesti, a tak málo se raduje, když žádnou nemá.

Práce mozkem je pro většinu lidí tak bolestivá jako vrtání zubů.

Kde není bolest, nic se nenarodí.

Abys byl zdráv, musíš snést mnoho bolesti.

Umění života spočívá v tom, že se učíme trpět a že se učíme usmívat.

Když jen jednou ulevím v trápení nebo žalu, když jenom jednou pomůžu v bolesti. Když jenom zvednu ptáčka vypadlého z hnízda, anebo zmírním něčí neštěstí. Pak nežila jsem nadarmo, nesešla na scestí.

S bolestí si vystačíme sami, avšak chceme-li prožít plnost radosti, potřebujeme někoho, s kým ji můžeme sdílet.

Láska je rozkoš, která se mění v bolest, není-li opětována.

Nápadněji dávají najevo smutek ti, kteří mají menší bolest.

Láska způsobuje bolest, ale také bolest léčí. Láska prostě bolest je.

Žena, která zhřeší a cítí, že nemohla jinak, a přitom je odhodlána za to trpět a ví, že na to doplatí, i když to vlastně není tak docela její vina - taková žena je podle mého názoru daleko morálnější než ostatní.

Přátelství znásobuje štěstí a zeslabuje bolest, když se rozdělíme o jedno i druhé.

Někdy se zdá, že se tíha situace nedá unést, je jí příliš, ale bolest přesto patří k životu, bez ní by nebylo naděje, a velikost a život by byl jenom pošetilostí.

Zemřít je právě tak přirozené jako narodit se, snad je to dokonce i stejně bolestné.

Je mnohem lepší zapomenout, než neustále vzpomínat a trápit se.

Být na světě je zábava, ale ani jeden den v životě neprojde, aby v něm nebylo do té zábavy přimícháno trošku bolesti, trápení a lítosti.

Manželství přináší mnoho bolestí, ale celibát neposkytuje žádné radosti.

Vždycky se nám zdá lepší to, co nemůžeme dostat, než to, co už máme. V tom spočívá romantika a idiotství lidského života.

Upíři

20. března 2009 v 19:56 | Death Girl |  Obrázky

Sepultura

13. března 2009 v 20:34 | Death Girl |  Sepultura
Základ kapely byl položen již v roce 1980, kdy spolu začali hrát bratři Max Cavalera (zpěv, kytara) a Igor Cavalera (bicí). Samotná kapela vznikla v roce 1984, kdy se k bratřím Cavalerům připojili kytarista Jairo Guedez a basskytarista Paulo Jr. V roce 1985 vydala své první EP nazvané Bestial Devastations. Následující rok vyšlo první album kapely nazvané Morbid Visions. Po vydání Morbid Visions kapelu opustil Jairo Guedez a na jeho místo nastoupil Andreas Kisser. V roce 1987 vyšlo druhé album Sepultury pojmenované Schizophrenia, které bylo zlomem v historii skupiny. Všechna dosavadní alba vyšla u značky Cogumelo Records. Právě album Schizophrenia zapříčinilo to, že kapela podepsala smlouvu s Roadrunner Records.

Pod hlavičkou Roadrunner records vyšlo v roce 1989 album Beneath The Remains, které bylo následováno dlouhým evropským turné. V roce 1991 se z dílny Sepultury vynořilo album Arise, které vyšlo 4. dubna. Díky tomuto počinu se kapela stala jednou z nejvíce velebených skupin 90. let. Následující album pojmenované Chaos A.D. vyšlo v roce 1993 a bylo velkým hitem mezi fanoušky metalové hudby, navíc se na něm poprvé začal objevovat zvuk punku. Tento trend pokračoval i na následujícím albu Roots (vydáno 1996).

Od té doby ale začaly kapelu postihovat skoro jen samé starosti a problémy. První nepříjemná událost se stala v roce 1996, kdy před vystoupením na festivalu v Donningtonu Monsters of Rock kytarista a zpěvák skupiny Max Cavalera společně se svojí ženou a manažerkou Sepultury Glorií odjeli do Ameriky, kvůli smrti jejich syna při autonehodě. Kapela tedy vystoupila jako trio.

Rok 1996 se černě nezapsal jen do života Cavalerů, ale i do historie Sepultury. Ke konci roku 1996 kapelu opustil právě Max Cavalera a založil vlastní kapelu Soulfly.

Díru po Cavalerovi zacelil Američan Derrick Green. Společně s Greenem kapela v roce 1998 vydala album Against. Against bylo méně úspěšné, než dva jeho předchůdci. V tomto duchu se neslo i následující album Nation. Na těchto dvou albech se Sepultura začala vzdalovat thrash metalu. V roce 2002 vyšlo živé album Under A Pale Grey Sky, což je záznam posledního koncertu Maxe Cavalery se Sepulturou. Kapela toto album neuznává jako oficiálně vydané. V témž roce vyšlo i EP Revolusongs. V roce 2003 skupina vydala album Roorback, které přineslo spoustu pozitivů. Tímto albem se seskupení rozžehnalo s Roadrunner records a přešlo pod SPV Records. Pod hlavičkou SPV Records již vyšlo živé album Live in Sao Paulo.

V dubnu roku 2006 vyšlo album Dante XXI a skupina vystoupila v Praze.
Současní členové

Derrick Green - zpěv, kytara
Andreas Kisser - kytara
Paulo Jr. - basskytara
Jean Dolabella - bicí

Bývalí členové

Jairo Guedez (1984-1986) - kytara
Max Cavalera (1984-1996) - kytara, zpěv
Igor Cavalera (1984-2006) - bicí

zdroj
Vaše Death Girl


Sepultura - písně

13. března 2009 v 20:31 | Death Girl |  Sepultura
Sepultura-Roots Bloody Roots

Sepultura-Convicted in Life

Sepultura - Mindwar HighObrázky Sepultury

13. března 2009 v 20:28 | Death Girl |  Sepultura

stará sestava

Evanescence - My immortal

13. března 2009 v 13:45 | Death Girl |  Texty písní
I'm so tired of being here
Suppressed by all my childish fears
And if you have to leave
I wish that you would just leave
'Cause your presence still lingers here
And it won't leave me alone

These wounds won't seem to heal
This pain is just too real
There's just too much that time cannot erase

[Refrén:]
When you cried I'd wipe away all of your tears
When you'd scream I'd fight away all of your fears
And I held your hand through all of these years
But you still have
All of me

You used to captivate me
By your resonating light
Now I'm bound by the life you left behind
Your face it haunts
My once pleasant dreams
Your voice it chased away
All the sanity in me

These wounds won't seem to heal
This pain is just too real
There's just too much that time cannot erase

[Refrén]

I've tried so hard to tell myself that you're gone
But though you're still with me
I've been alone all along

[Refrén]

Mudvayne - Happy?

13. března 2009 v 13:41 | Death Girl |  Texty písní
In this hole, that is me, the dead are rolling over.
In this hole, thickening, dirt shoveled over shoulders.
I feel it in me, so overwhelmed, oh this pressured center rising!
My life overturned, unfair the despair, all these scars keep ripping open!
Peel me, from the skin!
Tear me, from the rind!
Does is make you happy now?
Tear meat, from the bone!
Tear me, from myself!
Are you feeling happy now?
In this hole, that is me, a life that's growing feeble.
In this hole, so limiting, the sun has set all darkens.
Buried underneath, hands slip off the wheel.
Internal pathway to contention.
Peel me, from the skin!
Tear me, from the rind!
Does it make you happy now?
Tear meat, from the bone!
Tear me, from myself!
Are you feeling happy now?
Happy?
Happy?
are you feeling happy now?
In this hole, that is me, left with a heart exhausted.
What's my release? What sets me free? Do you pull me up just to push me down again?
Peel me, from the skin!
Tear me, from the rind!
Does it make you happy now?
Tear meat, from the bone!
Tear me, from myself!
Are you feeling happy now?
Peel me, from the skin!
Tear me, from the rind!
Does it make you happy now?
Tear meat, from the bone!
Tear me, from myself!
Are you feeling happy now?
Does it make you happy?
Are you feeling happy?
Are you fucking happy now that I'm lost left with nothing?
Does it make you happy?
Are you feeling happy?
Are you fucking happy now that I'm lost left with nothing?

Můj názor na Dotek satana

13. března 2009 v 13:31 | Death Girl |  Dotek satana
Někde je psán jako horor někde jako hororový thriller ... krev tam je i ty mrtvoly, ale zezačátku mi to přišlo "nic moc", pak se to docela rozjelo. Jsou tam zvraty, které jsem nečekala. Slabší povahy, pokud vážně nesnesou krev, tak bud místy mít zavřené oči nebo to nepouštět. Není to zrovna typ filmu, který musíte vidět. Ale pokud už nevíte, co si pustit, tak si to klidně puste

Vaše Death Girl

Dotek satana

13. března 2009 v 13:24 | Death Girl |  Dotek satana
CESTA DO SRDCE ČERNÉ MAGIEMichelle je mladá dívka, která se po dopravní nehodě probere z bezvědomí. Na obličeji má obvazy a nic si nepamatuje. Její noční můry ale napovídají, že udělala něco velmi špatného. Okolo ní se dějí divnější věci a dochází i k podivným vraždám. Michelle musí rychle poskládat střípky své minulosti dohromady předtím, než ji její činy dostihnou a zabijí ....

zdroj: obal dvd
S metalem Vaše Death Girl
Samara Morgan

6. března 2009 v 20:00 | Death Girl |  Samara Morgan
!NIKDY NESPÍ!

Samaru si její matka velmi přála, jenže nakonec jí "shodila" do studny. Zde Samara sedm dní "žila". Kolující "zabíjecí" kazeta je pomstou za to jak s ní zacházeli. Má zabít každého, kdo se na ní podívá a to do sedmi dnů ( sedm dnů byla v té studně). Zachránit se dá jen tím, že se vytvoří kopie kazety a pustí se někomu jinému.
Samara také žila v psychiatrické léčebně a ve stodole u koní.

S metalem Vaše Death Girl

Video "smrti"

6. března 2009 v 19:44 | Death Girl |  Samara Morgan
Po tomto videu se v Kruhu (The Ring) do týdne umíralo.Tak pěkný týden ....

S metalem Vaše Death Girl

Videa se Samarou

6. března 2009 v 10:50 | Death Girl |  Samara Morgan