Deset nejdivnějších smrtí

14. října 2009 v 22:16 | Death Girl |  Články
Inventura ve zpravodajství ze soutěže o nejdivnější smrt. Deset příběhů, které vzbudily největší ohlas. Deset největších mamlasů, kteří nepřemýšleli, deset nejšílenějších náhod, které se lidem staly osudnými.

Inventura ve zpravodajství ze soutěže o nejdivnější smrt. Deset příběhů, které vzbudily největší ohlas. Deset největších mamlasů, kteří nepřemýšleli, deset nejšílenějších náhod, které se lidem staly osudnými. Čtěte a doufejte, že to přežijete. Jeden nikdy neví.
Ve Spojených státech je každoročně udělována Darwinova cena. Její nositelé se významně zasloužili o zušlechtění lidského genofondu - tím, že se z něj odstranili. Všechna ocenění jsou udělována in memoriam. Příběhy zde zmíněné jsou buďto držiteli Darwinovy ceny nebo zvláštních ocenění poroty, anebo sesbírané z internetu a z tiskových agentur.

Horolezec nezvládl štafle
Horolezci Geraldu Hommelovi, účastníkovi šesti expedic na Mount Everest, přestala v kuchyni svítit žárovka. Ze spíže vzal schůdky, postavil je pod lustr, vylezl na ně a žárovku začal vyšroubovávat. V tu chvíli se mu ale smekla noha a ostřílený osmitisícovkový borec spadl ze štaflí. Zemřel v nemocnici na těžká poranění hlavy.

Dveře od záchodu zničily letadlo
Příliš rázné zavření dveří od záchodu přivodilo v Rusku leteckou katastrofu, při níž zahynulo 50 lidí. K havárii došlo 18. března 1997 při charterovém letu z jihoruského Stavropolu do města Trabzon na severovýchodě Turecka. Rázné zavření dveří od toalety vyvolalo řetězovou reakci otřesů v záchodovém odpadu v zádi starého letadla Antonov-24. V důsledku otřesů se potom letoun ve výšce 6000 metrů nad severním Kavkazem rozlomil a zřítil k zemi. Nehodu nikdo nepřežil.

A hrome!
V září 1993, poblíž Bombaje, udeřil blesk do vlaku plného žen. Ty se lekly a ve zmatku padesát z nich vyskákalo za jízdy na koleje, kde je přejel protijedoucí vlak.

Vyspával opici, přejela ho kočka
Osmadvacetiletá řidička letos v létě nezvládla řízení nedaleko Dolního Bousova na Mladoboleslavsku. Ve vysoké rychlosti nevybrala zatáčku, a vjela do pole. Tam přejela muže, který na poli vyspával opici. Mnohačetným zraněním na místě podlehl.

Zvedni to, miláčku
Sedmačtyřicetiletý Ken Charles Barger ze Severní Karolíny se v polospánku omylem zastřelil. Když mu v noci začal zvonit mobil, zašátral rukou pod postelí, nahmátl svůj revolver, dal si ho k uchu a stiskl spoušť.

Něco tam rachtá
Farmář James Burns zemřel v březnu 1995 pod svým nákladním autem, když se pokoušel najít závadu na podvozku. Z kabiny řidiče nemohl na nic přijít, a tak se pod auto pověsil a poprosil kamaráda, aby se s ním projel. Přivázal se ke špatné tyči, a tak když jeho kamarád po několika stech metrech zastavil, našel Jamese namotaného na hřídeli.

Zahradník uhořel ve větvích
Zahradník, který 15. června 2002 na své zahrádce ve střední Anglii zmlazoval švestku, byl líný slézat ze žebříku a uřezané větve nosit na ohniště. Rozdělal proto oheň rovnou pod stromem a suché větve házel ze stromu rovnou do ohně. Za malou chvíli chytil celý strom a inovátor uhořel ve větvích.

Senzace atrakce
18. dubna 1998 zemřel v Bonnu polykač mečů, když si do krku zasunul vystřelovací deštník a nešťastnou náhodou stisknul knoflík na jeho otevření.

Uprděl se k smrti
Brutální dieta a zavřené okno stály v roce 1993 život jednoho vegetariána, který si k večeři udělal fazole se zelím. Kombinace, která má za následek vznik jedovatého metanu v lidských střevech, udělala své. Muž zemřel ve spánku na otravu svými vlastními větry. Při otevírání bytu se přiotrávili ještě tři záchranáři. Jeden z nich musel být převezen do nemocnice.

Quo vadis, vegetariáne?
Maso zabíjí přísné vegetariány. Victor Villeti se rozhodl dožít se co nejvyššího věku. Proto začal žít co nejzdravěji. Začal cvičit a ze svého jídelníčku maso úplně vyškrtl. Při jednom z pravidelných zdravotních běhů ho zabilo čtyřkilogramové zmrzlé jehněčí stehno, když na něj spadlo z okna kuchyně ve třetím patře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 23. září 2010 v 22:15 | Reagovat

Chudáci ti lidi,a le tens  tím deštníkem :D. Já vím že to nenís měšné, ale blbý dešník a je po něm..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama